Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

cca 1910-1938 1938 Ipolyság, vitéz szádecsnei és kardosfalvai Szádeczky-Kardoss Dezső (1881-1943) hirdetményben tájékoztatja Ipolyság nagyközség lakóit, hogy a terület parancsnokságát átvette, hirdetési plakát, Ipolyság, Tóth & Brza, foltos, sérülésekkel, a hátoldalon javításokkal, 43x63 cm.+ cca 1910 Szádeczky-Kardoss Dezső katonaruhás portréja, keményhátú fotó, a kartonon kopásnyomokkal, 16x11 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor