Wolkenstein und Glückselig ezüstözött fém pohár, jelzett, jó állapotb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500034/Wolkenstein-und-Gluckselig-ezustozott-fem-pohar-jelzett-jo-allapotban-belul-aranyozott-~II1886631
1886631
11034
336
Antique
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Wolkenstein und Glückselig ezüstözött fém pohár, jelzett, jó állapotban, belül aranyozott, m:10,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: