Bolhapiac Tételek száma: 429
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1883473
11761
336
Flea Market
2 db mohaachát talpas pohár, apró kopásokkal, m: 11 cm 1883579
11762
336
Flea Market
Régi díszes reklámzászló tartó, h: 31 cm 1883576
11763
336
4800
Flea Market
Régi díszes fém cégértábla tartó, h: 21 cm 1883517
11764
336
Flea Market
Dekoratív réz hordozható gyertyatartó, m: 6,5 cm 1884404
11765
336
Flea Market
Régi intarziás fa doboz, jó állapotban, 23,5×16 cm 1888313
11766
336
Flea Market
1884903
11767
336
Flea Market
Réz gong fém kerettel, fa ütővel, m: 20 cm 1884964
11768
336
Flea Market
Díszesen faragott fa doboz, 20,5×11×11 cm 1875814
11769
336
Flea Market
Nagyméretű fa mozsár törővel, m:29 és 35 cm 1876023
11770
336
Flea Market
2 db falra akasztható szaru dísz, h:21 és 33 cm 1876267
11771
336
Flea Market
Szovjet ezüstözött fém csészetartó, csiszolt poharakkal, hibátlan, jelzett, m:7 (15 cm) (3×) 1873299
11772
336
Flea Market
XX. sz. eleje: Látcső beépített iránytűvel / Spy glasses with built in compass Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft