Bolhapiac Tételek száma: 429
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649488
11651
336
Flea Market
Zsebtelefonkönyv és zsebnotesz, használatlan, jó állapotban 1889891
11652
336
Flea Market
Vegyes gomb tétel, összesen 11 db, köztük több hajós is 1887715
11653
336
Flea Market
Német lázmérő, eredeti tokjában, h: 13,5 cm 1889410
11654
336
Flea Market
Panda kínai pipadohányos doboz, horpadással, d: 8,5 cm 1888902
11655
336
Flea Market
Pecsétnyomó, faragott zsírkő, h: 7,5 cm 1876304
11656
336
Flea Market
Csont karperec, 6,5×4,5 cm 1885521
11657
336
Flea Market
Régi fém aprópénz tartó, bélyegtartóval, bőr szíjon, a bélyegtartó fedélrész sérült, kijár, kopott, 6x3 cm. 1884154
11658
336
Flea Market
Színes spirál karkötő, d: 6,5 cm 1845786
11659
336
Flea Market
Dekoratív bizsu nyaklánc féldrágakövekkel,h: 59 cm. 1689442
11660
336
Flea Market
2 db medál (egyik ezüst) + 1 db fém gyűrű, méret: 56 1839678
11661
336
Flea Market
Trifari amerikai aranyszínű bizsu fülbevaló, jelzett, 1,8×1,8 cm 1884359
11662
336
Flea Market
Töltényhüvely formájú kulcstartó, jó állapotban, h: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft