Könyvek: Vallás

Tételek száma: 57

17293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17294.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17295.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17296.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ablak a végtelenre. Csaba testvér gondolatai Istenről, vallásról, életről, emberről... Szerk.: Karikó Éva. Bp., 2009, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17297.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lammel Annamária-Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17298.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Langer Róbert-Vértesaljai László: Az orvosszentek üzenete képekben. Szent Kozma és Damján. Bp.,2011, Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és angol nyelven.
17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A piarista diák kis kalauza. Gaál Ferenc (1891-1956) grafikus által illusztrált borítóval. Bp.,1934, Stephaenum. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
17301.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Békés Gellért: Istenkeresés. Pannonhalma, 1991, Szent Gellért Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötés.  A szerző, Békés Gellért (1915-1999) költő, teológus, egyetemi tanár, Pannonhalmi Területi Apátság általános helynökének dedikációjával.
17302.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, Élet. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
17303.

Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, "Élet." Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17304.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft