Könyvek: Vallás

Tételek száma: 57

Abrégé de lhistoire de léglise. Tome Troiséme. Lyon, 1695, Jean-Babtiste Barbier, 403+33 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón és a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
17281.

Abrégé de l'histoire de l'église. Tome Troiséme. Lyon, 1695, Jean-Babtiste Barbier, 403+33 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón és a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Abrégé de lhistoire de léglise. Tome Quatriéme. Lyon, 1695, Jean-Babtiste Barbier, 403+33 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a borítón apró sérüléssel, a gerincen sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
17282.

Abrégé de l'histoire de l'église. Tome Quatriéme. Lyon, 1695, Jean-Babtiste Barbier, 403+33 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a borítón apró sérüléssel, a gerincen sérüléssel, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincnegyedik, az egyházmegyei hatóság jóváhagyásával ellátott képes kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Korabeli átkötött illusztrált egészbőr-kötés, rézveretekkel, rézkapcsokkal bőr szíjon, Losonc, Hegedüs Pál könyvkötő, kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, a rézvereteken és rézkapcsokon kisebb-nagyobb patinával, kissé foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással.
17283.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Két kísérőfüzettel. Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex. Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp., 1984 Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, eredeti tékában. Jó állapotban.
17284.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Huszár Gál: A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek./ Kálmáncsehi Márton: Reggeli éneklések. 1560-1561. A kísérő tanulmányt Borsa Gedeon írta. A fakszimile szövegét Varjas Béla gondozta. Bibliotheca Hungarica Antiqua XII. kötet. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
17285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.
17286.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17287.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Biblia felfedezése. Az Ószövetség 1-6. kötet. Feldolgozta: Étienne Dahler. Fordította: Havas Fanny. Bp.,1988-1991, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
17288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17290.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17291.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17292.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft