Könyvek: Történelem

Tételek száma: 157

Az ősmagyar vallás emlékeiről. Bp., 1904, Kókai Lajos,(Bp. Buschmann F.-ny.) 2+30+4 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadás, kis hiány, az utolsó lap felső sarkán kis hiány, egyébként jó állapotban.
15780.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Üldözöttek. Tanulmányok és karcolatok korunk történetírása számára. Első rész. Összeállította: Széchényi György. Kiadja: a Politikai Fogoly negyedévenként megjelenő folyóirat. München,(1965), Danubia-Druckerei Gmbh, 36 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Benne Széchényi György, Dálnoki-Veress Lajos, Gosztonyi Péter és mások írásaival.
15781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15782.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15783.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Jean-Pierre Niceron (1685-1738): Mémoires pour servir a lhistoire des hommes illustres dans la république des lettres. Avec un catalogue raisonné de leurs ouvrages. Tome III. Paris, 1727, Briasson, 12+391+17 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, egy-két foltos lappal.
15784.

Jean-Pierre Niceron (1685-1738): Mémoires pour servir a l'histoire des hommes illustres dans la république des lettres. Avec un catalogue raisonné de leurs ouvrages. Tome III. Paris, 1727, Briasson, 12+391+17 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, egy-két foltos lappal.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Élémens de LHistoire de la Gréce. Pour servir de suite aux Élémens de lhistoire ancienne des Juifs, des Egyptiens, etc. Dapres Rollin, Cousin Despréaux, et quelques autres Auteurs. Tome Second. Paris, 1808, Le Prieur, 380 p.+10 t. (rézmetszetek.) Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a 241/242. lap alján hiánnyal(,de a szöveg nem sérült.)
15785.

Élémens de L'Histoire de la Gréce. Pour servir de suite aux Élémens de l'histoire ancienne des Juifs, des Egyptiens, etc. D'apres Rollin, Cousin Despréaux, et quelques autres Auteurs. Tome Second. Paris, 1808, Le Prieur, 380 p.+10 t. (rézmetszetek.) Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a 241/242. lap alján hiánnyal(,de a szöveg nem sérült.)

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Li segreti di stato de i prencipi dellEuropa, rivelati da varii confessori politici. Parte Seconda. Colonia, 1673, Antonio Turchetto, 120+15-22+160+48+96+72+232 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, az kötéstáblák belsején folttal.
15786.

Li segreti di stato de i prencipi dell'Europa, rivelati da varii confessori politici. Parte Seconda. Colonia, 1673, Antonio Turchetto, 120+15-22+160+48+96+72+232 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, az kötéstáblák belsején folttal.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15787.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15788.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15789.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15790.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft