https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 277

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.
17422.

Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott 16 cm
17423.

Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott 16 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
B. Vikár: Hommage a Petőfi. Bp., 1923, Société La Fontaine. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé elvált a kötése a borítótól.
17424.

B. Vikár: Hommage a Petőfi. Bp., 1923, Société La Fontaine. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé elvált a kötése a borítótól.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17425.

Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal.   Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.
17426.

Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal. Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
17427.

Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kőrösi Csoma Sándor - jelek térben és időben. (Tanulmánykötet.) Szerk.: Gazda József, és Szabó Etelka. Csomakőrös, 2009, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17428.

Kőrösi Csoma Sándor - jelek térben és időben. (Tanulmánykötet.) Szerk.: Gazda József, és Szabó Etelka. Csomakőrös, 2009, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Duray Miklós: Ne félj, csak higgy! Beszédek, értekezések 2004-2005. Dedikált! Bp., 2005. Szabad tér
17429.

Duray Miklós: Ne félj, csak higgy! Beszédek, értekezések 2004-2005. Dedikált! Bp., 2005. Szabad tér

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon.  II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival.  Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.
17430.

Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon. II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.
17431.

Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p.  Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.
17432.

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar könyvtár XXVI. kötete: Kipling, Gorkij, Jókai, Schiller és mások műveivel. Bp., é.n. Lampel Egészvászon sorozatkötésben.
17433.

Magyar könyvtár XXVI. kötete: Kipling, Gorkij, Jókai, Schiller és mások műveivel. Bp., é.n. Lampel Egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz