Metszetek

Tételek száma: 34

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vaspálya alagút Pozsony mellett. Acélmetszet. 14×20 cm
11012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1850 Dévény romjai acélmetszet / Theben steel engraving page size 24x16 cm
11013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm
11014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1850 Kiel. Litográfia, papír, metsző: W.Saxesen, kiadó: Baerentzen, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 23 x 33,5 cm.
11015.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Die kranke Frau / The Sick Lady, a beteg hölgy és az orvos, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×12,5 cm.
11016.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1810 Napoleon 1er, empereur des français / Kaiser der Französen, színezett kőnyomat, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
11017.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm
11018.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1684 Buda ostroma. Az 1684. évi váci csatát ábrázoló kép jobb felső sarkában. Abbildung des Christlicher Seiten glücklichen Treffens bey Waitze da die Türkische Armee geschlagen, auch Waitzen und Pest erobert worden, Waitzen verfolgt worden den 1. July. 1684. Papír, rézmetszet, üvegezett fa keretben, körbevágott, 31x38 cm
11019.

1684 Buda ostroma. Az 1684. évi váci csatát ábrázoló kép jobb felső sarkában. Abbildung des Christlicher Seiten glücklichen Treffens bey Waitze' da die Türkische Armee geschlagen, auch Waitzen und Pest erobert worden, Waitzen verfolgt worden den 1. July. 1684. Papír, rézmetszet, üvegezett fa keretben, körbevágott, 31x38 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Vác, és a váci népviselet. In: Kubinyi Ferenc-Vahot Imre: Magyarország és Erdély képekben. Varsányi fotográfiai rajza után metszette Rohn. Pest, Frank J. M. Papír, litográfia, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11x18 cm./  1853 Alois Rohn (early XIXth-1870): Vác, and the traditional costume of Vác. Ferenc Kubinyi-Imre Vahot: Hungary and Transylvania in pictures. Pest, Frank J. M. Paper, litography, in passepartout, in glassed wooden frame, 10,5x15,5 cm
11020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Székesegyház Vácon. Cathedrale in Waizen. Pest, Lauffer és Stolp. Papír, acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10,5x15,5 cm. /  cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Cathedral in Vác. Cathedrale in Waizen. Pest, Lauffer and Stolp. Paper, steel engraving, in passepartout, in glassed wooden frame, 10,5x15,5 cm
11021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Vác a Duna felől. Waitzen (Donauseite.) Pest, Lauffer és Stolp. Papír, acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10,5x15,5 cm. /  cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Vác from the Danube. Waitzen (Donauseite.) Pest, Lauffer and Stolp. Paper, steel engraving,in passepartout, in glassed wooden frame, 10,5x15,5 cm
11022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Vác. Waitzen. Pest, Lauffer és Stolp. Papír, acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11,5x16,5 cm. / cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Vác. Waitzen. Pest, Lauffer and Stolp. Paper, steel engraving, in passepartout, in glassed wooden frame, 11,5x16,5 cm
11023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft