Tétel

Katalógusszám:

11020.
336. Lezárult gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Vác, és a váci népviselet. In: Kubinyi Ferenc-Vahot Imre: Magyarország és Erdély képekben. Varsányi fotográfiai rajza után metszette Rohn. Pest, Frank J. M. Papír, litográfia, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11x18 cm./ 1853 Alois Rohn (early XIXth-1870): Vác, and the traditional costume of Vác. Ferenc Kubinyi-Imre Vahot: Hungary and Transylvania in pictures. Pest, Frank J. M. Paper, litography, in passepartout, in glassed wooden frame, 10,5x15,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván