Festmények és grafikák

Tételek száma: 326

Görög Rezső (1930- ):Mediterrán falu. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×71 cm
10096.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Gruber jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 30×21 cm
10097.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Guzsik jelzéssel: falusi utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×32 cm
10098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gyenes jelzéssel: A gitár. Szén, papír, 29×28 cm
10099.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyenes jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 30×42 cm
10100.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gyémánt jelzéssel: Mosolygó női portré. Szén, papír, 33×21 cm
10101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm
10102.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Gácsi Mihály (1926-1987): Favágók. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 29×39 cm
10103.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászok. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×63 cm
10104.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10105.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10106.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10107.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft