Festmények és grafikák

Tételek száma: 326

Boromisza jelzéssel: Hegycsúcsok. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm
10048.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bortnyik jelzéssel: Modern épület. Tus-ceruza, papír, 29×42 cm
10049.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bozsó jelzéssel: Halászok. Olaj, falemez, sérült keretben, 56×68 cm
10050.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
10051.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
10052.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
10053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10054.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
10055.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Czibor Ildikó (1969- ): Jégbe ék, akril, furnér, jelzett, 40×30 cm
10056.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
10057.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Czibor Ildikó (1969- ): Sárkányszem. Olaj, farost, üvegezett keretben, 29×40 cm
10058.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Czibor Ildikó (1969- ): Szájaló. Olaj, farost, jelzett, keretben, 48×48 cm
10059.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft