Forli kétszintes porcelán kínáló, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 28... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/335/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Forli-ketszintes-porcelan-kinalo-matricas-jelzett-kopasokkal-m-28-cm~II1877899
1877899
11291
335
Leírás: Forli kétszintes porcelán kínáló, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm