Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 76

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I Br commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF
30604.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" Br commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
1916. IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30. kétoldalas, hadifém plakett (60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. The coronation of Charles IV - 30th December 1916 double-sided war metal plaque (60x41mm) C:AU,XF
30605.

1916. "IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30." kétoldalas, hadifém plakett (60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. "The coronation of Charles IV - 30th December 1916" double-sided war metal plaque (60x41mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1916. Fischer József 1838-1916 Zn emlékplakett (49x70mm) T:1- kis oxidáció
30606.

~1916. "Fischer József 1838-1916" Zn emlékplakett (49x70mm) T:1- kis oxidáció

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1920-1930. 4db búcsújáróhelyi fém emlékérem Máriagyűdről, mind keretben, de az egyik sérült (60mm/~80mm) T:2,2-
30607.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
~1930. Magyar Dobermannosok ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2
30608.

~1930. "Magyar Dobermannosok" ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország - Budapest 17. április 5. jelzett, aranyozott Ag birkózó érem füllel (18,37g/0.800/38mm) T:1-,2  Italy / Firenze 1938. F.I.A.P. / Italy - Hungary Budapest - 5th March 17 hallmarked, gilt Ag wrestler medal with ear (18,37g/0.800/38mm) C:AU,XF
30609.

1938. "F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország - Budapest 17. április 5." jelzett, aranyozott Ag birkózó érem füllel (18,37g/0.800/38mm) T:1-,2 Italy / Firenze 1938. "F.I.A.P. / Italy - Hungary Budapest - 5th March 17" hallmarked, gilt Ag wrestler medal with ear (18,37g/0.800/38mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1939. Avasi templomot ábrázoló Br plakett, hátoldalon gravírozva A Magyar Villamosművek Országos Szövetsége közgyűlésének emlékére 1939. VI. 3. - Miskolci Villamos Üzemek, akasztó lyukkal (75x99mm) T:2 patina
30610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1946. II. Országos Sportnapok 1946 fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2
30611.

1946. "II. Országos Sportnapok 1946" fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1960-1970. Kilián György Repülő Műszaki Főiskola festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés
30612.

~1960-1970. "Kilián György Repülő Műszaki Főiskola" festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
1966. Evezős Al díjérem fa talpon, rajta festett Győri W.P. Vasas SK 1966 VIII. - I. felirat, díjérmen Mihály szignóval T:2
30613.

1966. Evezős Al díjérem fa talpon, rajta festett "Győri W.P. Vasas SK 1966 VIII. - I." felirat, díjérmen Mihály szignóval T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1970. Hűtőgépgyár - Jászberény / Milliomodik Al emlékérem (65mm) + SZIM BKG 10.000 Eszterga Br emlékérem (64mm) + Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Aranyozott bronz szocreál plakett (80mm) T:2
30614.

1970. "Hűtőgépgyár - Jászberény / Milliomodik" Al emlékérem (65mm) + "SZIM BKG 10.000 Eszterga" Br emlékérem (64mm) + Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Aranyozott bronz szocreál plakett (80mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1975. Hungexpo 4db fém emlékérem (32mm) T:2
30615.

1975. "Hungexpo" 4db fém emlékérem (32mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft