https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.
15072.

Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
15073.

R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!
15074.

[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
15075.

Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
15076.

1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
15077.

Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.
15078.

Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.
15079.

Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15080.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db:  Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15081.

Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db: Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.
15082.

Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
15083.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz