Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

17298.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mezei András: Adorno. Bp.,1992, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Benne judaikai témájú versekkel is. A szerző által dedikált.
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sellyei József: Elfogyott a föld alóla. Pecsétes élet. Bratislava-Pozsony, 1935, Csehszlovákiai Magyar Tudományos Irodalmi és Művészeti Társaság, 200 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szalatnai Rezső (1904-1977) irodalomtörténész, író, kritikus, műfordító névbejegyzésével.
17300.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erdélyi Szépmíves Céh emlékkönyv. 1924-1934. Kiadói papírborítékban.
17301.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17302.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.
17303.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. Bp.,1944, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17306.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30. HVG címlapok 1979-2009. Bp, 2009. HVG CD melléklettel. Papír védőborítóval.
17307.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17308.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft