Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Kisdaludi Kisfaludy Károly: Szécsi Mária vagy Murányvár ostromlása. Pest, 1820, Trattner, 96 p. Első kiadás. Átkötött modern papírkötés, az eredeti elülső borítót a címlapra kasírozták, foltos, hiányos.
18721.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
18736.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
18738.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18739.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Gaal Mózes: Francia háború és a szabadságharc. Hazafias könyvtár. IX. kötet. Bp.-Pozsony,[1902],Stampfel Károly, 4+144 p.+16 t. Első kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas borítóval.
18740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18745.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18749.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18750.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18751.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
18752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft