Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1881375
10088
335
Illosvai jelzéssel: Utca részlet. Szén, papír, 37×48 cm 1782775
10089
335
11000
Imre István (1918-1983): Balaton. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×48 cm 1865564
10090
335
14000
Innocent jelzéssel: Áhítat. Olaj, vászon-karton, 62×97 cm 1881105
10091
335
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 22×32 cm 1847418
10092
335
14000
Iványi jelzéssel: Cigány család. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30×47 cm 1881040
10093
335
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Prihoda István (1891-1956): NImfák; színes rézkarc, szignált keretben 22x24 cm Üvegezett keretben 1878293
10094
335
Jánosi Sándor (1927-1982): Nyár. Színes linó, papír, jelzett, 43×20 cm 1878149
10095
335
Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm 1749704
10096
335
Jánossy Ferenc (1926-1983): Szerelmes vallomás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm 1741019
10097
335
Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm 1881313
10098
335
Járitz jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, 39×28 cm 1825007
10099
335
Juhász Sándor (1934-1993): Atka. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft