Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1869292
10025
335
Bólyai Krisztina (?-): Modell. Olaj, vászon, 70×60 cm 1860484
10026
335
Böhm jelzéssel: Cigány lány a hegedűvel. Olaj, vászon, 80×60 cm 1812101
10027
335
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm 1880484
10028
335
Calussi jelzéssel: Lila ruhás nő. Monotípia, papír, 55×43 cm 1878296
10029
335
Conrad Gyula (1877-1959): Havasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×25 cm 1866485
10030
335
Czigány jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 64×45 cm 1878840
10031
335
Csabai Pántl László (1904 - 1982): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 33×43 cm 1878284
10032
335
Csavlek András (1942- ): A Budai Vár télen. Színes linó, papír, jelzett, paszpartuban, 27×55 cm 1848559
10033
335
24000
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm 1864265
10034
335
Csergezán Pál (1924-1996): Esti Duna-part, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×38 cm 1869151
10035
335
6500
Csergezán Pál (1924-1996): Őszi szántás, rézkarc, papír, jelzett, 31×40 cm 1860450
10036
335
Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 30×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft