Ilmenau fácános porcelán tálka, jelzett, kopásnyomokkal, 17×12×2,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Ilmenau-facanos-porcelan-talka-jelzett-kopasnyomokkal-17C39712C3972-5-cm~II1875468
1875468
11151
334
Leírás: Ilmenau fácános porcelán tálka, jelzett, kopásnyomokkal, 17×12×2,5 cm
: vörös_iván