Ilmenau Echt Kobalt virágmintás tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Ilmenau-Echt-Kobalt-viragmintas-tal-jelzett-kopasnyomokkal-d-20-5-cm~II1838684
1838684
11162
334
Leírás: Ilmenau Echt Kobalt virágmintás tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
: vörös_iván