Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Drasche-hianyos-etkeszlet-matricas-jelzett-kopott-osszesen-22-db~II1851548
1851548
11142
334
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db
: tánczos_gábor