Avon Cottage angol porcelánfajansz talpas kiöntő, jelzett, máz alatti... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/334/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Avon-Cottage-angol-porcelanfajansz-talpas-kionto-jelzett-maz-alatti-repedesekkel-kis-kopasn~II1874044
1874044
11164
334
2200
Leírás: Avon Cottage angol porcelánfajansz talpas kiöntő, jelzett, máz alatti repedésekkel, kis kopásnyomokkal, 21×10 cm
: vörös_iván