Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 45

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:AU
30835.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM gyártói jelzéssel T:1-,2 German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM makers mark on back C:AU,XF
30836.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Német Torna Szövetség Cu jelvény, hátoldalán R. Schanes Wien 13. gyártói jelzéssel (15mm) T:2 German Third Reich ~1930-1940. Deutscher Turnerbund Cu badge with R. Schanes Wien 13. makers mark on back (15mm) C:XF
30837.

Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. "Német Torna Szövetség" Cu jelvény, hátoldalán "R. Schanes Wien 13." gyártói jelzéssel (15mm) T:2 German Third Reich ~1930-1940. "Deutscher Turnerbund" Cu badge with "R. Schanes Wien 13." makers mark on back (15mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió 1950-1991. Közrend Védelmében tett Szolgálatokért Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon + 1956-1991. Szűzföldek Fejlesztéséért Érem aranyozott kitüntetés mellszalagon C:AU Soviet Union 1950-1991. Medal For Distinction in the Protection of Public Order silver plated metal decoration with ribbon + 1956-1991. Medal For the Development of Virgin Lands gold plated decoration with ribbon T:1-
30838.

Szovjetunió 1950-1991. "Közrend Védelmében tett Szolgálatokért Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon + 1956-1991. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott kitüntetés mellszalagon C:AU Soviet Union 1950-1991. "Medal For Distinction in the Protection of Public Order" silver plated metal decoration with ribbon + 1956-1991. "Medal For the Development of Virgin Lands" gold plated decoration with ribbon T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Törökország DN Birkózó kitűző, zománcozott T:2 Turkey ND Wrestling badge, enamelled C:XF
30839.

Kikiáltási ár:
800 Ft
DN Schützen König (Lövész Király) hagyományosan svájci és német területeken megrendezett lövész fesztivál kövekkel díszített, zománcozott kitüntetése szalagon T:2,2- kopott ND Schützen König enamelled decoration of the Schützenfest traditionally organized in Swiss and German territories. With ribbon C:XF,VF worn
30840.

DN "Schützen König (Lövész Király)" hagyományosan svájci és német területeken megrendezett lövész fesztivál kövekkel díszített, zománcozott kitüntetése szalagon T:2,2- kopott ND "Schützen König" enamelled decoration of the Schützenfest traditionally organized in Swiss and German territories. With ribbon C:XF,VF worn

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN Valencia CF zománcozott fém gomblyukjelvény (15x17mm) T:1-
30841.

DN "Valencia CF" zománcozott fém gomblyukjelvény (15x17mm) T:1-

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
DN DAU zománcozott fém kitűző T:1-,2
30842.

DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes 2db-os jelvény tétel benne, Laosz 1957 és Észak Korea ~1950-1960. Kim Ir Szen T:2
30843.

Vegyes 2db-os jelvény tétel benne, Laosz "1957" és Észak Korea ~1950-1960. "Kim Ir Szen" T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte MHK I, Kunfi Gárda, Budapest Laborvegyszer 1969 T:2
30844.

3db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "MHK I", "Kunfi Gárda", "Budapest Laborvegyszer 1969" T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
3db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár, 5 év Elzett Művek Törzsgárda T:2
30845.

3db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár", "5 év Elzett Művek Törzsgárda" T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
4db-os vegyes zománcozott jelvény tétel, közte MHK Előkészítő; Kilián T:1-,2
30846.

4db-os vegyes zománcozott jelvény tétel, közte "MHK Előkészítő"; "Kilián" T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft