cca 1910 Középeurópa térképe, 1:2.750,000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., a hajtások mentén kis szakadásokkal, katonai témájú bejelölésekkel, 64x96 cm.
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000.
Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county