Tétel

Katalógusszám:

12513.
334. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
7,77 EUR, 8,45 USD

Leírás:

1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n.(1931), Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. A hozzá tartozó eredeti szállítójeggyel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.