Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1871649
15012
334
Books: Travelling, Local History
3 db keszthelyi helytörténeti könyv: Klempa Károly és a keszthelyi premontrei gimnázium (1991); Keszthely (1962); Keszthely, Festetics-kastély (1990). Papír-, vászon- illetve kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1876566
15013
334
Dr. Juhász Árpád-Dr. Gál Éva: A budai hegyvidék. Bp., 1988, Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés. 1871646
15014
334
Debreceni képeskönyv. Összeáll.: Ecsedi István. Bp., é. n., Somló Béla. Kicsit kopott vászonkötésben. 1875674
15015
334
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval. 1872743
15016
334
Bolla Dezső-Holczman Györgyné: Csepeli helyismereti bibliográfia. Bp., 2009, Csepel Vállalkozás-fejlesztési Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. 1873171
15017
334
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1984, Szépirodalmi. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban 1872960
15018
334
Magyarország Gyógyfürdői. Kiadja a fürdőügyi Igazgatóság Bp., 1949. 64p. 1815430
15019
334
Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989 1651210
15020
334
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1831059
15500
334
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés. 1832154
15502
334
Néprajzi dolgozatok Borsod-Abauj-Zemplén megyéből. Válogatás az önkéntes néprajzi gyűjtők pályamunkáiból. Szerk.: Viga Gyula. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XII. kötet. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 1830729
15504
334
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft