17161.
334. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1944, Renaissance. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.