17163.
334. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papÃr védÅ‘borÃtóban, de belül jó állapotban.