Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp.,1934, Országos Közművelődési Tanács, 320 p. Fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
K. A. Merrick-Jürgen Kiroff: Luftwaffe camouflage and markings. 1933-1945. Hersham, 2004, Classic. Angol nyelven, számos képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./
Linen-binding, in paper cover, in English language.
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
A Nagy Háború írásban és képben 2 kötete: Északon és délen I-II. kötet. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1917), Athenaeum.
Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban
A második világháború teljes története. 5. kötet. Vereség és kapituláció. 1942. aug-1943. május. Kisújszállás, 2010, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A hírszerzés és kémkedés története I.,III. kötetek Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, alapvetően jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással