Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. /
Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.)
Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.