Festmények és grafikák Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1872161
10205
334
Varga Mátyás (1910-2002): Dömötör torony, rézkarc, papír, jelzett, számozott (25/100), üvegezett fa keretben, 29,5×19,5 cm 1663869
10206
334
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm 1726536
10207
334
Vincze Győző (1925-2001): Dubrovnik, tus, papír, jelzett, 41,5×58,5 cm 1791385
10208
334
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Hercules. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadással, 52×34 cm 1871915
10209
334
Würtz Ádám (1927-1994): Első hó, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×42 cm 1872745
10210
334
Zala Tibor (1920-2004): Badacsony 1981. Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, művészpéldány. EA VI/XIV. 21x31 cm 1874815
10211
334
1993 Zala Tibor (1920-2004): Carmina Burana (In taberna), színes szitanyomat, számozott (9/15), papír, jelzett, 100x70 cm 1814188
10212
334
80000
BroZech jelzéssel: Hölgy a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm 1871673
10213
334
Zichy jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, 18×24 cm 1856295
10214
334
Ziffer jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 82×68 cm 1871691
10215
334
Zorkóczy jelzéssel: Torkolat. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 33×49 cm 1872672
10216
334
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, fa keretben. 19x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft