Festmények és grafikák Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1859088
10144
334
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Cím nélkül, pasztell, vászon, jelzett, 41×27 cm 1859092
10145
334
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokalakos, pasztell, vászon, jelzett, 41×56 cm 1875194
10146
334
N.F jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 50×35 cm 1872964
10147
334
Nyári Lóránt (1928-1982): Tatai tó. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 29×39 cm 1871737
10148
334
Olasz Attila (1981-): Ablak előtt. Akril, farost, jelzett, keretben, 70×60 cm 1851672
10149
334
Orosz jelzéssel: Sátrak a ház körül. Olaj, farost, keretben, 29×40 cm 1873219
10150
334
Palásti Erzsébet (1957 - ) Agancsos Lélekmadár. fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 11x15 cm 1873432
10151
334
cca 1930 Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm 1779424
10152
334
15000
Paul jelzéssel: Délutáni séta. Olaj, fatábla, keretben, 29×40 1874958
10153
334
Pálfalvi János (1934-) Angyal a nyakamban Linómetszet. papír. Jelzett a dúcon. 23x66 cm 1873450
10154
334
Pánczél jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, 40×50 cm 1873455
10155
334
22000
Pánczél jelzéssel: Esztergom. Olaj, vászon, 55×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft