30666.
333. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (72,014g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP)