Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 96

DN Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (72,014g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
30666.

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (72,014g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
DN TIT 1841 aranyozott fém plakett (95mm) T:2
30667.

DN "TIT 1841" aranyozott fém plakett (95mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club) zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-
30668.

DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN MTV - 15 éves Törzsgárda tagságért aranyozott fém plakett (75mm) T:2 kis patina
30669.

DN "MTV - 15 éves Törzsgárda tagságért" aranyozott fém plakett (75mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Az anyagmozgatás fejlesztéséért ezüstözött fém emlékplakett (71x70mm) + DN Magyar Autó Klub 1900 Br emlékplakett (61mm) T:2
30670.

DN "Az anyagmozgatás fejlesztéséért" ezüstözött fém emlékplakett (71x70mm) + DN "Magyar Autó Klub 1900" Br emlékplakett (61mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Dr. Cseh Zoltán emlékverseny / Fehérgyarmat fém emlékérem (45mm) T:2
30671.

DN "Dr. Cseh Zoltán emlékverseny / Fehérgyarmat" fém emlékérem (45mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Állami Biztosító Ag bélyegérem, eredeti műanyag tokban (~3,24g/0.800/22x28mm) T:PP
30672.

DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem, eredeti műanyag tokban (~3,24g/0.800/22x28mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Kőtelek községért kétoldalas Br plakett (79mm) T:2
30673.

DN "Kőtelek községért" kétoldalas Br plakett (79mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Jászladány Nagyközségért kétoldalas Br plakett (78mm) T:2
30674.

DN "Jászladány Nagyközségért" kétoldalas Br plakett (78mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Pedagógia Díj kétoldalas öntött Br emlékérem, két darabból álló bőrtokban. Szign.: VE (102mm) T:1- kis patina
30675.

DN "Pedagógia Díj" kétoldalas öntött Br emlékérem, két darabból álló bőrtokban. Szign.: VE (102mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Michelangelo Br emlékérem, Cyránszki Mária (1940-) 1975. Dunaújváros 1950-1975 fém emlékérem (61mm) T:2
30676.

6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem, Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (61mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Egy doboznyi (24db) borászattal kapcsolatos plakett és emlékérem + Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs aranyozott fém emlékérem T:vegyes
30677.

Egy doboznyi (24db) borászattal kapcsolatos plakett és emlékérem + Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem T:vegyes

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft