Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1577195
11100
333
24000
Antique
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm 1871556
11101
333
Antique
XVIII. sz. Orosz Istenanya ikon. Tojástempera, fa. Sérült. / 18th century Russian Mother of God Icon. Egg-tempera. Damaged. 34x26 cm 1867113
11102
333
22000
Antique
Üvegbetétes fém kínáló. Üvegen kis lepattanás. 37 cm 1866935
11103
333
11000
Antique
XX. sz. eleje: Kínai díszkard, maratott, feliratozott pengével, bőr tokkal. + réz fali tartóval / Chinese sword with ornamented blade with dragon + holders 93 cm 1864572
11104
333
Antique
Üveg lámpatest-alj, ezüst peremmel, jelzett, d: 13,5 cm, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft