Aranyozott ezüst (Ag.) író szett ( 4db), jelzett, elefántcsont nyéllel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500005/Aranyozott-ezust-Ag-iro-szett-4db-jelzett-elefantcsont-nyellel-apro-lepattanas-a-ve~II1863903
1863903
11076
333
80000
Antique
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Aranyozott ezüst (Ag.) író szett ( 4db), jelzett, elefántcsont nyéllel (apró lepattanás a végén), díszdobozban, h:8,5-23 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: