Fotó

Tételek száma: 271

1964 Budapest - Csepel, Az Iskola téri iskola épülete, 4 db fotó, közte két gyermekportré emléklapra ragasztva, 13×9 cm
12453.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Törekvés Dalkör csoportképe, kartonra ragasztott fotó, Diskay műterméből, hidegpecséttel jelzett, 11×17 cm
12454.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1905 Kolozsvár, Hazádnak rendületlenül - a választás alkalmából készült fotó, feliratozva, kartonra kasírozva, 7,5×10,5 cm
12455.

1905 Kolozsvár, "Hazádnak rendületlenül" - a választás alkalmából készült fotó, feliratozva, kartonra kasírozva, 7,5×10,5 cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1911 Háromszéki Rezső (?-?) torjai közjegyző és testvére(?), keményhátú fotó Uher Ödön budapesti műterméből, hátulján feliratozva, 21,5×13,5 cm
12456.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes fotó tétel, több, mint 200 db, különféle témákban: városkép, családi, katonai, különböző méretben, érdekes anyag
12457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17
Vegyes keményhátú fotó tétel, 15 db, gyermekfotók, közte Bp.,Strelisky (6 db), Bp., Koller K. tanár (3 db), Bp. Mai és Társa, Pozsony, Fink Sándor (1 db), Bécs, Kizwanek (1 db) műtermekből, változó állapotban, közte körbevágottal, sérülttel, 21x13 cm és 9x6 cm közötti méretben
12458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1880-1920 Vegyes fotó tétel, 30 db, többségében kemény hátú fotókkal, közte 3 db stereofotóval, többségében portré fotók, változó állapotban, közte 2 körbevágottal, a kartonokon kopásnyomokkal, egy-két fotó felületén törésnyommal, 23x14 cm és 8x17 cm közötti méretben
12459.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1932 Felvonulás a Bazilika előtt. Rendőrök, katonák 24x16 cm
12460.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Úri társaság és díszmagyaros úr fotója (Strelisky), az utóbbi sérült, a másik kartonja sérült, foltos, a felületén sérüléssel, 22x13 cm és 17x23 cm
12461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-1920 Kőszeg, társaság ünneplőben, kartonra kasírozott, pecséttel jelzett fotó, 12×16,5 cm
12462.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1932 Budapest, br. Eötvös József reáliskola tanárai és végzett növendékei, kistabló, 15x22 cm
12463.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1958 Budapest, József Attila Gépipari Technikum tanárai és végzett növendékei, kistabló, két sarkán törésvonal, 17,5x22,5 cm
12464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft