https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 55

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17144.

Prohászka Ottokár: Iránytű. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. XXII. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezetést írta: Schütz Antal. Bp.,(1929),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jámbor László: Levelek húgomhoz. II.kötet. Gondolatok és tanácsok katolikus leányok számára. Bp.,1941, Korda Rt. Javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
17145.

Jámbor László: Levelek húgomhoz. II.kötet. Gondolatok és tanácsok katolikus leányok számára. Bp.,1941, Korda Rt. Javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szenci Molnár Albert: Psalterium Ungaricum. Szent Dávid királynak és prófétának százötven zsoltári. Borsos Miklós rajzaival. A szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Győri János. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben
17146.

Szenci Molnár Albert: Psalterium Ungaricum. Szent Dávid királynak és prófétának százötven zsoltári. Borsos Miklós rajzaival. A szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Győri János. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
17147.

XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Huszár Károly: Es war eine wundervolle Nacht!...Német nyelven, fekete-fehér fotókkal. Bp.,1938, Stephaneum, 32 p. Papírkötésben, az egy lapon szakadással, az egyik lap sarkán hiánnyal.
17148.

Huszár Károly: Es war eine wundervolle Nacht!...Német nyelven, fekete-fehér fotókkal. Bp.,1938, Stephaneum, 32 p. Papírkötésben, az egy lapon szakadással, az egyik lap sarkán hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
17149.

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban.  (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
17150.

(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban. (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
17151.

[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.
17152.

[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által, jóvá hagyott énekeket egynéhány imádságokkal együtt. Kapható Telegdi K. Lajosnál Debrecenben. Debrecen, 1869, Debrecen Város Könyvnyomdájában, 504 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
17153.

Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által, jóvá hagyott énekeket egynéhány imádságokkal együtt. Kapható Telegdi K. Lajosnál Debrecenben. Debrecen, 1869, Debrecen Város Könyvnyomdájában, 504 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
[Divald Kornél] Tarczai György: Margit-legendák. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
17154.

[Divald Kornél] Tarczai György: Margit-legendák. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
17155.

Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz