Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

Csorba László: Széchényi István. Bp.,2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. +Széchényi István: Napló. Bp.,1982, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15815.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
3 db történelmi forráskiadvány: Az Árpád-kori nádorok és helyetteseik okleveleinek kritikai jegyzéke. Szerk.: Szőcs Tibor. Bp., 2012, MOL; C. Tóth Norbert: Politikatörténeti források Bátori István első helytartóságához (1522-1523). Bp., 2010, MOL; C. Tóth Norbert: Ugocsa megye hatóságának oklevelei (1290-1526). Bp., 2006, MTA - MOL Zsigmondkori Oklevéltár Kutatócsoportja. Vászon- ill. papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db történelmi szakkönyv: Kubinyi András: Mátyás király. Bp., 2001, Vince.; Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat.; Államalapítás, társadalom, művelődés. Szerk.: Kristó Gyula. Bp., 2001, MTA TTI. Papír-, kartonált papír-, illetve vászonkötésben, jó állapotban.
15817.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
2 db 1956-ról szóló könyv: Dénes János: Őfelsége a magyar nép (2005); Naplók, interjúk 56-ról (2006). Papírkötésben, jó állapotban.
15818.

2 db 1956-ról szóló könyv: Dénes János: Őfelsége a magyar nép (2005); Naplók, interjúk '56-ról (2006). Papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
És mégis élünk!... Magyarország 1920-1930. Bp., 1931, Budapesti Hírlap. Kissé vetemedett lapokkal, kissé foltos papírkötésben.
15819.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pap Gábor: Nézz egy kicsit a fejembe. A hagyományörökítés útjai a szkítautód népeknél. Főnix könyvek 42. Debrecen, 2003, Főnix. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15820.

Pap Gábor: "Nézz egy kicsit a fejembe." A hagyományörökítés útjai a szkítautód népeknél. Főnix könyvek 42. Debrecen, 2003, Főnix. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Torma Zsófia: Sumér nyomok Erdélyben. Bp.,2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
15821.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15822.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Körmendy Kinga: A Knauz hagyaték kódextöredékei és az esztergomi egyház középkori könyvtárának sorsa. Bp., 1979. MTAK
15823.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos, 214+2 p. Második kiadás. Átkötött amatőr félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy kijáró lappal, megviselt állapotban.
15824.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Budai Atlantisz. A Budai Szent Imre Kollégium (1900-1948) és az utána következő félszázad (1949-2004) története. Szerk.: Harsányi László - Mátrai Miklós. Bp., 2004, BME Baross Gábor Kollégiuma. Papírkötésben, jó állapotban.
15825.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Baranyi Decsi János magyar históriája. [1592-1598.] Fordította és a bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp.,1982, Európa-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15826.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft