Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1819432
17029
333
4800
Books: Social sciences
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1791028
17030
333
Books: Social sciences
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. 1613462
17031
333
100
Books: Social sciences
Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka. 1846812
17032
333
Books: Social sciences
Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés. 1834997
17033
333
Books: Social sciences
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés. 1833581
17034
333
Books: Social sciences
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, 1833148
17035
333
Books: Social sciences
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor.
Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka. 1822168
17036
333
Books: Social sciences
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. 1822519
17037
333
Books: Social sciences
Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Fordította: Holló István. Bp., 1896, MTA,XVI+474+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban 1822079
17038
333
Books: Social sciences
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 1808940
17039
333
Books: Social sciences
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban. 1791054
17040
333
Books: Social sciences
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Pozsony-Bp., 1900, Stampfel Károly. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft