Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 42

Papp Laci. Papp László elbeszélése alapján írta és összeállította Kő András. Bp., 1976. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15690.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15691.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Felkay Lajos: A labdarúgó (futball) játék szabályai. Bp., 1939. Szerzői. 62p.
15692.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15693.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15694.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932-1936 Turisták lapja 10 száma: 1932 XLIV. évf. 11. sz., 1933. XLV. évf. 4. sz.,1934 XLVI. évf. 2-3.,8-12. sz.,1935 XLVII. évf. 3. sz., 1936. XLVIII. évf. 1. sz. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés.
15696.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1912-1931 Turisták lapja 10 száma: 1912 XXIV. évf. 4. sz.,1916 XXVIII. évf. 3-4. sz., 1917 XXIX. évf. 1-3. sz.,1919 XXXI. évf. 3-6. sz., 1923 XXXV. évf. 9-12. sz.,1929 XLVI. évf. 9-10. sz., 1929 XLI. évf. 11-12. sz., 1930 XLII. évf. 5. sz., 7. sz., 1931. évf. XLIII. évf. 1. sz. Szerk.: Déry József, Dr. Peitler Gyula. Papírkötés, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
15697.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15698.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15699.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15700.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
15701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft