Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 195

16705.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Vászonkötésben, papír véőborítóval, jó állapotban.
16707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
250 Jahre Höchster Porzellan. Szerk.: Fichte, Reinhard - Luhmann, Klaus. Heidelberg, 1996, Edition Braus. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Hinz, Sigrid: Innenraum und Möbel. Von der Antike bis zur Gegenwart. Berlin, 1989, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Vászonkötésben, jó állapotban.
16709.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16710.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Veszelszky Béla gyűjteményes kiállítása. Bp., 1997, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
16711.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16715.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kádasi Éva-Kardos Mária: Kerámia. Bp.,1988,Múzsák. 2. kiadás. Kiadói papírkötés,
16716.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft