Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1864059
17291
333
Pártos Erzsi: Köszönöm! ... Bp., 1941. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1864385
17292
333
Dán Ofry: Az érem másik oldala. Tel-Aviv, 1995, Liora Books. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban. 1864368
17293
333
Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban. 1866946
17294
333
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 1867024
17295
333
Piava F. M.: Rigoletto. Opera négy felvonásban. Fordította: Nádaskay Lajos. Zenét szerzé: Verdi József. M. Kir. Operaház Könyvtára. Bp.,é.n.,Bárd Ferenc és Fia. 1867083
17296
333
2 dedikált különlenyomat: Bajomi Lázár Endre: Ady endre baklövése. 1980. 5p.; Eösze László: Kodály Zoltán gyermekkarai. Bp., 1957. Akadémiai 26p. 1864638
17297
333
900
Zsoltárkönyv. Ford.: Sík Sándor. Bp., 1936, Szent István Társulat. Papírkötésben, jó állapotban. 1866955
17298
333
Gopcsa Ferenc: Gárdonyi Géza élete és legelső írásai. Bp., 1923. Pfeifer Ferdinánd. + Mihálik József: Hit-Hon.Szerelem. Költemények. Gyula, 1900. Dobay. 151p. Fűzve, papírkötésben. 1869079
17299
333
Döbrentei Kornél: Hangyaúton. Illényi Tamara rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. 1866852
17300
333
Nádas János: A XI. magyar találkozó krónikája. Cleveland, 1972. Árpád kiadó. Egészvászon kötésben 1866450
17301
333
Gömöri Jenő Tamás: A magyar nyelvhez. DEDIKÁLT! Bp., 1942, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1869876
17302
333
2200
Nyírő József 4 műve:
Az én népem, Havasok könyve, Halhatatlan élet, Jézusfaragó ember. Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötésben, kettő gerincén sérüléssel, kissé kopott borítóval, részben kissé foltos lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft