Uralkodó, Politikus Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1865629
22696
333
Emperors, Politicians, Royal families
KĂŠpeslapok
5 db régi motívumlap IV. Károlyról / 5 pre-1945 motive cards of Charles I of Austria 1866398
22697
333
KĂŠpeslapok
T2/3
Dr. Pap Zoltán, Tiszalök országgyűlési képviselője (EK) 1245129
22698
333
2200
KĂŠpeslapok
T2
S.M. la Regina Margherita, S.A.R. il Duca degli Abruzzi / Margherita of Savoy, Prince Luigi Amedeo, Duke of the Abruzzi, automobile 1835786
22699
333
KĂŠpeslapok
T2/3
Szent László elvállalja a keresztes hadak fővezérségét. Magyar művelődés történet. VI/119. sz. Divald Károly kiadása, Ernszt Lajos gyűjteményéből / Ladislaus I of Hungary s: Than Mór (EK) 1689357
22700
333
KĂŠpeslapok
T2/3
Wilhelm II. Art Nouveau, litho frame (EK) 1732430
22701
333
KĂŠpeslapok
T2
Kaiser und König Karl mit Etzherzog Felix, Kaiserin und Königin Zita mit Erzherzog Robert, Kronprinz Franz Josef Otto, Erzherzogin Adelheid / Charles IV and Zita with their children 1732393
22702
333
KĂŠpeslapok
T2
Deutschlands Stolz! Wohlfahrts-Karte 5. / Wilhelm II, Hindenburg s: Art. Fischer 1732452
22703
333
KĂŠpeslapok
T2/3
IV. Béla a második honalapító. Magyar művelődés történet. XIV/127. sz. Divald Károly kiadása, Ernszt Lajos gyűjteményéből / Béla IV of Hungary s: Than Mór (fl) 1732447
22704
333
KĂŠpeslapok
T2
Szent István király. Szent Imre Év Országos Főrendezősége "Dutra Vöröscsillag traktorgyár" So. Stpl s: Márton L. 1732487
22705
333
KĂŠpeslapok
T2/3
II. Rákóczi fejedelem díszben / Francis II Rákóczi (EK) 1689347
22706
333
KĂŠpeslapok
T1/2
Begrüssung der Herzogin Hohenberg durch den landeschef Potiorek. Verlag Philipp Rubel / Oskar Potiorek greets Sophie, Duchess of Hohenberg 1732493
22707
333
KĂŠpeslapok
T2/3
Vak Bottyán / János Bottyán (Rb) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft