Gulyás László (1960-): Fehér póni. Rézkarc (14/100), papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500002/Gulyas-Laszlo-1960-Feher-poni-Rezkarc-14100-papir-uvegezett-fa-keretben-jelzett-~II1833974
1833974
10095
333
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Gulyás László (1960-): Fehér póni. Rézkarc (14/100), papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 11x7 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: