Csergezán Pál (1924-1996): Őszi szántás, rézkarc, papír, jelzett, 31×4... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500002/Csergezan-Pal-1924-1996-Oszi-szantas-rezkarc-papir-jelzett-31C39740-cm~II1869151
1869151
10048
333
7500
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Csergezán Pál (1924-1996): Őszi szántás, rézkarc, papír, jelzett, 31×40 cm
: tánczos_gábor