Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 122

1995. 104th International Olympic Committee Session (A Nemzetközi Olimpiai Bizottság 104. ülése) fém emlékérem (21mm) T:2
30539.

1995. "104th International Olympic Committee Session (A Nemzetközi Olimpiai Bizottság 104. ülése)" fém emlékérem (21mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1998. Magyarország a Lisszaboni Expón 98 (Carolina - A kontinens első gőzhajója / Árpádházi Szt. Erzsébet - Portugáliai Szt. Erzsébet) Ag emlékérem, műanyag dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (15,55g/0.835/32mm) T:PP patina
30540.

1998. 'Magyarország a Lisszaboni Expón '98 (Carolina - A kontinens első gőzhajója / Árpádházi Szt. Erzsébet - Portugáliai Szt. Erzsébet)" Ag emlékérem, műanyag dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (15,55g/0.835/32mm) T:PP patina

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1998. 1923-1998 75 éves a Balatonfüredi Sport Club egyoldalas Br plakett (72x107mm) T:2
30541.

1998. "1923-1998 75 éves a Balatonfüredi Sport Club" egyoldalas Br plakett (72x107mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2006. Magyarországért Európáért - A haza mindenek előtt - Az 1956-os forradalom emlékére / Magyarország és a Kereszténység Védelmében - A nándorfehérvári győzelem - Kapisztráni Szent János jelzett Ag fém emlékérem (34,66g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) patina
30542.

2006. "Magyarországért Európáért - A haza mindenek előtt - Az 1956-os forradalom emlékére / Magyarország és a Kereszténység Védelmében - A nándorfehérvári győzelem - Kapisztráni Szent János" jelzett Ag fém emlékérem (34,66g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
2013. Horthy Miklós altengernagy 1868-1957 / Kenderes 1993-2003 fém emlékérem (42,5mm) T:2,2-
30543.

2013. "Horthy Miklós altengernagy 1868-1957 / Kenderes 1993-2003" fém emlékérem (42,5mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22
DN Vajdahunyad vár - Budapest kis Br plakett (37x50mm) T:2
30544.

DN "Vajdahunyad vár - Budapest" kis Br plakett (37x50mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Magyar Politikai Foglyok Szövetsége egyoldalas Br emlékérem (79mm) T:1-
30545.

DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" egyoldalas Br emlékérem (79mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Ózd Kohászati Üzemek egyoldalas Br plakett (~105mm) T:2 kis patina
30546.

DN "Ózd Kohászati Üzemek" egyoldalas Br plakett (~105mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1981. Kossuth Művelődési Ház / ÜM. Öblösüveggyár - Salgótarján, 1990. A Kanizsai vár visszafoglalásának 300 éve emlékére - Nagykanizsa Város Tanácsa T:1-,2
30547.

Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1981. "Kossuth Művelődési Ház / ÜM. Öblösüveggyár - Salgótarján", 1990. "A Kanizsai vár visszafoglalásának 300 éve emlékére - Nagykanizsa Város Tanácsa" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1972. Pest Buda Óbuda egyesítésének századik évfordulójára / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Jászberényi Csoport, 1990. A Nagykanizsai Mezőgazdasági és Gépészeti Szakközépiskola 50 éves / Cserháti Sándor növénynemesítő-kutató az iskola névadója T:1-,2
30548.

Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1972. "Pest Buda Óbuda egyesítésének századik évfordulójára / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Jászberényi Csoport", 1990. "A Nagykanizsai Mezőgazdasági és Gépészeti Szakközépiskola 50 éves / Cserháti Sándor növénynemesítő-kutató az iskola névadója" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1990. MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni, 1992. MÉE Székesfehérvár - IV.Károly és Zita T:1-,2
30549.

Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni", 1992. "MÉE Székesfehérvár - IV.Károly és Zita" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1987. 150 éves az Egri Főszékesegyház - MÉE, 1991. Gróf Teleki Pál - a magyar nép mártírja T:1-,2
30550.

Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház - MÉE", 1991. "Gróf Teleki Pál - a magyar nép mártírja" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft