Balla Antal: Magyarország története. Az Árpád-ház leszármazási táblájá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Balla-Antal-Magyarorszag-tortenete-Az-Arpad-haz-leszarmazasi-tablajaval-Bp-1942-Sin~II1856235
1856235
15833
332
Books: History
Leírás: Balla Antal: Magyarország története. Az Árpád-ház leszármazási táblájával. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: vörös_iván