Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 138

B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
16674.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerigo Tot kiállítása. Tihany, 1969, Tihanyi Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
16675.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kádár Zoltán: Fáy Aladár élete és művészete. Bp.,1998,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16677.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet, Bp., 1893 Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
16679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa:  Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
16680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eva Besnyő n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16682.

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2004-2009 Volksbank Galéria kiállítási katalógusai, 4 db: Aba-Novák Vilmos emlékkiállítása (2004), Simon György János emlékkiállítása (2006), Tájreneszánsz. Száz év klasszikus és kortárs tájértelmezése (2008), Arc-kép, Éngond...(2009). Jó állapotban.
16683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, megerősített vászon gerinccel, jó állapotban.
16684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
dr. Bíró Béla: Művészeti alkotások. Bp., 1939 Szent István társ. Félvászon kötésben.
16685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft